Урочисте відкриття «Ірпінського Ліцею Інноваційних Технологій – Малої Академії Наук» в Ірпені

 

Сьогодні,  перший робочий день тижня  в Ірпені розпочався  з дуже радісної та особливої події.

Рівно опівдні,  у центрі нашого міста по вулиці Зої Алієвої,  було урочисто відкрито  «Ірпінський Ліцей Інноваційних Технологій – Малу Академію Наук».

  Слід сказати, що цей новостворений ліцей у нашому місті є особливим навчальним закладом, якому немає аналогів в Україні, де усе особливе, як від  технічного оснащення класів так і предметів, де учні зможуть вивчати  робототехніку, біотехнологію та  програмування, які викладатиме команда інноваційних викладачів, які пройшли стажування за кордоном  за унікальною оксфордською методикою викладання STEM-дисциплін, якою з нашими педагогами поділився батько найрозумнішої родини у Великобританії, — професор Кріс Імафідон, де його діти вже у 9-річному віці склали іспити на навчання до Оксфордського університету.

Після урочистого відкриття ліцею, кожен із присутніх на цьому  заході мав можливість завітати до нового ліцею та  аудиторій,  які оснащені сучасними меблями, необхідною технікою за напрямками навчання,  мультимедійними центрами та  інтерактивними дошками.

Безумовно, що побачивши все це власними очима, є усі підстави стверджувати, що у цьому новоствореному ліцеї, як учні так і викладачі, почуватимуться тут комфортно та затишно і користуючись нагодою, хотілося б подякувати усім, хто долучився до реалізації цього унікального навчального проекту, а ліцеїстам,  натхнення у навчанні та наполегливості у здійсненні своїх мрій !

Будемо вірити, що вже через декілька років,  випускники нашого Ірпінського Ліцею Інноваційних Технологій стануть кращими студентами передових вузів світу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.