В Ірпені пройшов фестиваль Irpen Christmas Cup — 2019

Вже стало доброю традицією проводити наприкінці року в Ірпені футбольні змагання присвячені Новому року та святу Різдва.

Так, у суботу 28 грудня, в спортивному залі ірпінської школи № 3 відбувся дитячий футбольний фестиваль Irpen Christmas Cup — 2019. Юні футболісти змагалися у двох вікових категоріях — юнаки 2012 і 2013-14 років народження.

Головною метою проведення футбольного турніру було створити святковий, передноворічний настрій і отримати юнакам ігрову практику на футбольному полі.

З цими завданнями організатори впоралися, діти, насолодившись футболом і спілкуванням з друзями, отримали подарунки та вирушили на новорічні канікули.

«На фестивалях такого типу переможців немає, тут діти якомога більше проводять матчі і отримують задоволення від гри в футбол. У нас це вийшло організувати, було дуже багато позитивних емоцій, посмішок і радості. Всі хлопці молодці !

У цьому році турнір в Ірпені зібрав 20 футбольних колективів, гравці яких продемонстрували хорошу гру і самовіддачу, а по закінченні змагань всіх хлопців нагородили медалями та подарунками від членів ГО «Асоціації жінок України Дія Приірпіння» Олесі Олійник та Анастасії Кравцової.

Особлива подяка Віолетті Кременчук, Валерію Заварову і Станіславу Федорову», — резюмував президент ДФА «Ірпінь» Роман Коршиков.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.