В Ірпені розпочався Всеукраїнський юнацький футбольний турнір  на «Кубок Ірпеня»

 Сьогодні зранку в Ірпінській ЗОШ № 1  розпочався Всеукраїнський футбольний турнір  на «Кубок Ірпеня», який присвячений Всеукраїнському дню футбола, який відзначатиметься по всій країні завтра —  29 квітня.

У  турнірі приймають участь команди: «Футбольна родина» з Черкас, «ДЮСШ» Кагарлик, «ДЮСШ» Васильків, «Динамо» Фастів та  дві команди представлені з «Дитячої футбольної академії  Ірпеня».

Організаторами цього турніру виступили всім нам добре відомі у спортивному колі міста люди — Валерій Заварова та Роман Коршиков, які зробили можливим проведення цього турніру разом у співпраці з Управлінням  освіти та науки ІМР та Відділом фізкультурно-спортивної роботи та культмасових заходів ІМР.

Також технічним спонсором змагань виступили  компанія Селект» та генеральний спонсор турніру — компанія «Франс.юа» (Ірпінь).

Переред початком турніру з привітальним словом виступив — Нудік Володимир Павлович — майстер спорту міжнародного класу з футболу, чемпіон Польщі, Росії,ПАР, Азербайджану та України. віце-чемпіон Європи з міні-футболу, тренер  ДФА Ірпеня. який побажав юним футболістам боротися за перемогу у цьому  турнірі та запросив футбольні команди приїзджати до нашого славного спортивного міста Ірпеня для участі у футбольних турнірах, які відбудуться вже найближчим часом.

По завершені урочистої церемонії відкриття розпочався і сам турнір, де на поле вийшли команди з «ДЮСШ» Василькова та  «ДЮСШ» з Кагарлика.

У цікавому та напруженому першому поєдинку цього турніру перемогу святкували юні футболісти з Василькова, які перемогли з рахунком 3:2.

У другій зустрічи турніру на полей вийшли вже наші юнаки з «Дитячої футбольної академії  Ірпеня», які  намагалися протягом двох таймів заволодіти ініціативою на полі та вийти вперед, але поступилися своїм одноліткам, гравцям 2009 року народження з Василькова з мінімальним рахунком 3:2.

Матчі турніру й досі тривають, тому запрошуємо мешканціів нашого міста до школи № 1 Ірпеня насолодитися приємною амосферою юнацьких футбольних баталій на чудовому та затишному спортивному майданчику  школи № 1 нашого міста.

Вже завтра буде проходити  другий день змагань, де близько 17.00 мають завершитися футбольні поєдинки і відбудеться урочиста церемонія нагородження команд !

Отож, запрошуємо усіх вас на футбольний турнір до першої школи нашого міста !

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.