В Ірпені стартував 1 тур чемпіонату України серед команд вищої ліги з регбі-7

Сьогодні, 15 червня о 10.00, на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбулася урочиста церемонія відкриття 1 туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги з регбі — 7, де також представлена і наша команда збірної Київської області — ДЮСШ Ірпінь.

На урочистій церемонії відкриття, яку вів директор ірпінської ДЮСШ — Володимир Тарасов з привітальним словом до команд учасниць регбійного чемпіонату України виступив перший заступник міського голови Олександр Маркушин: «Вітаємо Вас в Ірпені, яке є містом спорту та здоров’я і ми пишаємося і дякуємо усім Вам, що перший тур чемпіонату України з регбі — 7 проходить у нашому місті.

Хотілося б Вам сказати про нашу інфраструктуру, що за три с половиною роки у нашому місті збудовано не тільки цей стадіон, але і оновлено ДЮСШ і в кожній школі у нас є по маленькому стадіону і спортивному майданчику і це все зроблено завдяки нашому лідеру Володимиру Карплюку, який зараз іде у Верховну раду, а до цього він очолював три с половиною роки наше місто.

А вам усім хотілося б побажати здоров’я, вдачі і ви всі вже однозначно чемпіони, хто бере участь у цьому чемпіонаті, тому побажаю усім перемог !»

Регбійний чемпіонат зараз у самому розпалі і наші хлопці почали боротьбу у групі «А» з перемоги і зараз проводять ігри за вихід з групи з командами «Поділля» (Хмельницький), «Патруль» (Київ) та «Роланд» з міста Івано-Франківська.

У групі «В» змагатимуться команди «Станіславів» з міста Івано-Франківськ, АТО/ООС «The Brave» місто Київ, «ДЮСШ-4» місто Рівне та «Соколи» з Києва.

Вже через годину о 15.10 відбудуться фінальні поєдинки, де будуть зіграні матчі за третє місце та фінал, який визначить переможця першого туру чемпіонату України з регбі — 7.

Запрошуємо вболівальників регбі до Ірпеня, цього суботнього, вихідного дня,  повболівати за свої улюблені команди і звісно мешканців нашого міста та Приірпіння,  підтримати нашу команду збірну Київської області — ДЮСШ Ірпінь !

Урочиста церемонія відкриття 1 туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги з регбі — 7 на центральному міському стадіоні в Ірпені — 15 червня 2019 року.

Опубліковано Ірпінський інформаційний — Ирпенский информационный Субота, 15 червня 2019 р.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.