В Ірпені стартував чемпіонат України з регбі — 7 серед команд 2005-2006 років народження

  • Андрей
  • 30.08.2020
  • Комментарии к записи В Ірпені стартував чемпіонат України з регбі — 7 серед команд 2005-2006 років народження отключены

Сьогодні в Ірпені на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» розпочався чемпіонат України з регбі — 7, де участь у змаганнях беруть представники 12 регбійних колективів з України.

Перед початком змагань відбулася урочиста церемонія відкриття змагань (відео: https://www.facebook.com/irpin.in.ua/videos/674612359810032/ ), в якій взяли участь перший заступник міського голови Олександр Маркушин, керівники федерації регбі України на чолі з Євгеном Баженковим, голова Київської обласної федерації регбі — Сергій Брюзгін, головний суддя змагань і представник Мінмолодьспорту України — Вячеслав Калітенко, директор ірпінської ДЮСШ — Володимир Тарасов, а також представники регбійних клубів, тренери та регбісти з областних центрів України.

Зараз змагання у самому розпалі, де юнаки зі своїми командами виборюють право аби стати кращими на Україні і вже близько 16.00 ми дізнаємося про команди переможців та призерів чемпіонату України з регбі -7 серед юнаків 2005-2006 років народження.

Усі команди розбиті на чотири групи по три команди в кожній. Так, наші юнаки з ірпінської ДЮСШ будуть змагатися у групі зі своїми сверсниками з Прикарпаття та Києва.

Отож, тримаємо кулаки і вболіваємо за наших хлопців з ірпінської ДЮСШ — разом !

Вперед Ірпінь !!!

Андрей