В Італії звели будівлю, яка очищає повітря


1mbnm
Якщо ви вважаєте, що дбати про чистоту навколишнього середовища важливо, то вам сподобається те, що придумали італійці.  Вони розробили будинок, що складається з екологічних матеріалів, яке вміє саме очищати повітря.
Будівля називається Palazzo Italia і знаходиться в Мілані.  Воно покрито панелями з особливого матеріалу, головне завдання якого — очищення повітря від смогу, пилу і шкідливих сполук.
А все через особливого поєднання діоксиду титану і звичайного цементу.  Цей склад здатний затримувати з проникаючого між панелями повітря частки азоту, тим самим роблячи його набагато чистіше.
Але це ще не все: небажані з’єднання не тільки видаляються з повітря, а й перетворюються в безпечні речовини (інертні солі), які потім змиваються під час дощу.  І це не єдина особливість екологічного будівлі.
Воно споживає на 40% менше енергії.  Дах покритий панелями з сонячних батарей, здатних забезпечити електрикою весь будинок.  Італійські вчені впевнені, що якщо хоча б 15% будівель будуть побудовані з подібного екологічного матеріалу, то це призведе до зменшення забруднення повітря більш ніж в 2 рази.
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.