В пам’ять про Сергія Шкарівського

DSC02921

Сьогодні виповнюється рівно два роки, як під Іловайськом загинув наш земляк, воїн добровольчого батальйону Донбас —  Сергій Шкарівський.

Саме сьогодні 19 серпня на Ірпінському цвинтарі  де поховано Сергія відбулося урочисте відкриття пам’ятника.

Друзі та побратими, що в день загибелі Сергія прийшли вшанувати його пам’ять, згадали про той слід, який залишився у їхньому житті від спілкування із Сергієм.

“Сьогодні відкриваємо цей пам’ятник, який насправді давався дуже важко. Ми ніяк не могли придумати, який би пам’ятник був би доречний для Сергія. Тому що одна з пісень, яку він співав, він все співав піснями, він піснями говорив, самовиражався.. Одна з пісень, яку він співав останні два роки життя, була дуже проста “І хреста ми не кладіте, лиш у річку посадіте”.. Ми розглядали дуже багато варіантів. І якось так само собою склалося, як каже Юрко Кочержинський, Божа воля, що звела з такою людиною як Богдан Голояд. Богдан ніколи не знав сергія, але коли він роздрукував фотографії і потім намалював проект пам’ятника, я зрозуміла, що він Сергія відчув”, – розповідає на відкритті пам’ятника дружина загиблого журналістка Михайлина Скорик.

Автор надгробку –  скульптор Богдан Голояд з Києва, виконав роботу безкоштовно.

З півсотні друзів та побратимів Шкарівського прийшли вшанувати його пам’ять. Музики виконували патріотичні пісні, які любив співати герой.

DSC02917

Саме сьогодні, було виконане рішення Ірпінської міської ради дворічної давнини й перейменовано вулицю Федорова на  честь загиблого воїна.

Нагадаємо, 19 серпня 2014 року Сергій Шкарівський загинув від кулі снайпера в Іловайську.

22 серпня 2014 року прощатися з героєм прийшли сотні ірпінців.

DSC05867--

DSC05861---

DSC05871---

DSC05875

DSC05883

DSC05890

DSC05889

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.