В Україні запустили військове радіо

133834

Міноборони запустило в ефір військове радіо «Армія FM». Мовник почав роботу сьогодні, 1 березня. За заявою відомства, це буде перший радіоканал «про військових і для військових». Працювати над створенням контенту радіостанції будуть професійні військові.

Міністерство оборони України

Сьогодні о 14.00 в Кризовому медіа центрі відбудеться презентація радіо Армія FM! Запрошуємо всіх охочих долучитися і отримати більше інформації!

Медиа/новости/издательство · Нравится 996 пользователям

· 4 ч · Киев, Украина ·

Друзі, сьогодні о 14.00 в Кризовому медіацентрі відбудеться презентація нашого радіо Армія FM, яке в майбутньому стане першим в Україні професійним радіо для військових і про військових.
Наша команда розповість про те, що ми вже зробили, і плани на майбутнє.
Приходьте, нам потрібна ваша підтримка. Бійцям потрібна ваша підтримка.

«Головне наше кредо — проінформувати, почути і підтримати! Створення «Армія FM» — це перший крок до інформаційної підтримки наших воїнів, які сьогодні захищають Батьківщину на Сході України »- повідомили в Міністерстві оборони України. Програмною концепцією станції передбачені музика, новини, розважальні та освітні програми. Редакція «Армія FM» розроблятиме передачі з корисними порадами як для військових, так і для цивільних, також розповідати історії подвигів бойових командирів і солдатів.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.