Вчені дізналися як поліпшити пам’ять

eb0f19619e2d04c28118cd2e161383e5-600x300
Якщо у вас проблеми з пам’яттю, не поспішайте бігти в аптеку за дорогими ліками. Спробуйте спочатку іншому метод. Вчені з’ясували, що за допомогою харчування можна зміцнити пам’ять людини.

Сприятливо впливає на пам’ять людини продукти з вітамінами В12, В6, В2, В1. До них відносяться: печінка, капуста, кефір та інші. Також добре на пам’ять впливають вітамін Е, К і вітамін С. Це всілякі цитрусові продукти, зелень, нерафіновану олію та інше.

Також для зміцнення пам’яті вам знадобляться ягоди, фрукти (черешня, аґрус, смородина, яблука, лимон, виноград) та овочі (цибуля, часник, петрушка, морква, селера, капуста). Особливу увагу потрібно приділити горіхів, особливо волоських і мигдальним, адже вони покращують роботу мозку.

У меді міститься майже весь набір мікроелементів, тому він надзвичайно корисний для пам’яті людини. Що стосується риби і морської капусти, то вони підвищують продуктивність роботи клітин мозку. Для стимуляції роботи мозку і зміцнення пам’яті періодично варто включати в раціон насіння соняшнику, какао, гриби і кави.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.