Вчені: Кохання робить чоловіка дурнішим, а жінку — розумнішою

DSC06659-897878

«Гормони кохання» викидаються в кров жінки в більшій кількості, в той час як рівень цих же гормонів у чоловіків занижений.

Американські вчені з Нью-Йорка виявили зв’язок між рівнем інтелекту і любов’ю у людей. В ході досліджень встановили, що в стані закоханості чоловіки дурнішають, в той час як жінки стають розумнішими. Емоційне задоволення від спілкування з партнером, завдяки якому в кров викидається певна кількість біологічно активних речовин, що сприяють поліпшеної роботі мозку, допомагає жінці бути розумнішою в період закоханості, ніж чоловік.

В експерименті вчених-неврологів з Сіракузького приватного університету (Syracuse University), що займається дослідженнями, взяли участь жінки і чоловіки, вік яких був в діапазоні 18-29 років. Всі 30 учасників виявляли глибоке почуття прихильності до своїх обранців і обраницям.

Встановити зв’язок між проявом когнітивних функцій і поведінкою закоханих допомогли нескладні математичні тести, які запропонували виконати випробуваним з урахуванням часу, витраченого на рішення. Для дослідників виявився несподіванкою той факт, що, в залежності від ступеня закоханості, жінки вирішували приклади завдань в 3 рази швидше і 89% відповідей їх були правильними. Чоловіки, в свою чергу, змогли вирішити тільки 15% завдань зі значно меншою швидкістю.

Такий результат можна пояснити тим, що так звані «гормони любові» викидаються в кров жінки в більшій кількості, в той час як рівень цих же гормонів у чоловіків занижений. Допамін, окситоцин, адреналін і вазопресин наділені здатністю покращувати роботу мозку, значно активізувати звичайні процеси і прискорювати їх, що яскраво проявляється у представниць слабкої статі.

Однак у чоловіків цей процес не помітний зовсім, а в деяких випадках може привести навіть до гальмування мозкових центрів, чим і можна пояснити незадовільний результат після математичного тесту.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.