Вчені підрахували кількість неписьменних людей на Землі

1457351979_uchenye-podschitali-kolichestvo-negramotnyh-lyudey-na-zemle

Вчені підрахували кількість неписьменних людей на Землі. По словами провідних науковців, кількість неписьменних людей становить 16% від загального числа жителів планети.

Незважаючи на те, що в 21 столітті рівень технологічного розвитку, стрімко зростає, частина населення як і раніше не вміє читати і писати. До такого висновку фахівці прийшли після реалізації ряду експериментів. Зокрема, вчені з дослідницького центру вивчали дані ООН, що стосуються питань науки, культури та освіти.

Як стверджують науковці, грамотність людей підвищується, але дуже низькими темпами. За підрахунками медиків, близько 781 мільйона чоловік з різних країн, взагалі не вміють сприймати написаний текст, крім того, у них відсутні навички до написання слів і пропозицій.

Фахівці відзначають, що найнижчі показники грамотності спостерігаються в Західній Азії і Центральній Африці. Там проживає близько 600 мільйонів неосвічених людей.

За словами експертів, така тенденція відбувається через низький рівень соціально-економічного розвитку держав. Єдиним плюсом в ситуації, що склалася є те, що знання молоді значно вище, ніж у старшого покоління.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.