Вчені: Сучасний світ рухається в бік самотнього існування

1455446643_89317431

Психологи прийшли до висновку, що сучасне суспільство в рамках свого розвитку рухається в сторону самотності.

На думку фахівців, до таких наслідків призвело поведінку сучасних людей, які прагнуть домогтися самостійності і незалежності від підтримки з боку протилежної статі.

Група психологів, що займаються дослідженням соціальних відносин людей, прийшла до висновку, що сучасне суспільство рухається в своєму розвитку до одиночного існування. Головними причинами, які ведуть людей до подібного підсумку, стали інтернет, а також бажання людини не залежати від протилежної статі. Сучасні жінки навчилися вести бізнес, що зробило їх матеріально забезпеченими. Подібні кар’єрні перспективи практично повністю викорінили бажання у жінок заводити сім’ю і дітей, так як перед ними відкрилися нові двері успішного бізнесу.

Інтернет в свою чергу також вніс корективи в побудову інституту сім’ї, так як через технологічних можливостей люди перестали ходити на побачення і зустрічатися в житті, на перший план вийшло спілкування в соцмережах. Вчені відзначили, що сучасне суспільство перестало вважати самотність патологією відносин. У сучасних реаліях це свідчить про особистісному розвитку і незалежності від сторонніх. Перейти на головну сторінку

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.