Вчені виявили найшкідливіші професії для фігури і серця

skulp14.1

Американські вчені, які складаються в асоціації кардіологів, зробили обстеження близько 5500 людей вікової категорії від 45 років. Раніше випробовувані не мали проблем з серцем.

В ході дослідження у добровольців зміряли тиск, а також виявили рівень холестерину і цукру в крові, з’ясували, чи займаються вони спортом, який спосіб харчування воліють і виміряли їх вагу.

Всі дані були проаналізовані і вчені виявили професії, які негативно впливають на роботу серця і вага людини. Останніми в рейтингу розмістилися менеджери, юристи, лікарі, бізнесмени і бухгалтери. Вони частіше вдаються до поїдання нездорової і жирної їжі через стреси. Але більшість з них ведуть здоровий спосіб життя, а також займаються спортом, але невелика частина з них має тютюнову залежність.

Далі вище по списку були кухарі та інші працівники сфери громадського харчування. Адже близько 70% з них не можуть встояти перед спокусою з’їсти надміру. У вантажників найчастіше спостерігалися проблеми з серцево-судинними захворюваннями і хвороби легенів. Високий рівень холестерину мають 78% пожежних і поліцейських, а високий тиск близько 30%.

У світі серед найбільш шкідливих професій перше місце зайняли торговці. Лікарі рекомендують вести активний спосіб життя, а також стежити за своїм раціоном харчування людям з шкідливими професіями.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.