Вчені з’ясували, чому люди так люблять пиво

продукты-вызывающие-вздутие

Смак пива підвищує рівень дофаміну, який пов’язаний з відчуттям щастя. Це і змушує людей пити пиво все частіше і частіше, вважають американські вчені. Смак пива — без урахування ефекту алкоголю — викликає вироблення дофаміну в головному мозку, виявили дослідники з Університету Індіани.

Причому у людей з сімейної історією алкоголізму виявилися особливо високі рівні дофаміну — нейромедіатора, пов’язаного з активацією ділянок мозку, що відповідають за задоволення. В ході дослідження 49 чоловіків пройшли сканування мозку після дегустації пива і Gatorade (спортивний напій). Результати показали, що смак пива викликає значно більший стрибок дофаміну, ніж смак Gatorade.
Читайте також: Природне засіб проти випадіння волосся

Учасники також заявили, що їм захотілося пива після дегустації, а ось спортивного напою — не особливо, хоча багато хто визнав, що він смачніший. Кожній людині було запропоновано 15 мл пива, після чого протягом 15 хвилин проходило сканування, так як за цей час не встигає подіяти алкоголь. Аналізуючи результати, Дай Стівенс, професор експериментальної психології в університеті Сассекса, описав висновки дослідження як «перше переконливий доказ того, що смак напою впливає на мозок».

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.