Велика толока на окрузі Андрія Страховського в Ірпені

  • Андрей
  • 19.09.2020
  • Комментарии к записи Велика толока на окрузі Андрія Страховського в Ірпені отключены

Сьгогоднішній ранок на Привокзальній площі в Ірпені був особливим.

Вже зрання, десятки молодих людей з «Команди Андрія Страховського», зі знаряддями праці і бадьорим, піднесенним настроєм, вийшли на толоку, аби навести лад біля прибудинкових теририторій та в будинках, що розташовані на Привокзальній площі та вулицях Северинівській та Антонова.

Багато хто з місцян, які бачили все це дійство власними очима, не могли зрозуміти, що коїться, бачучи таку велику армію задіяних людей у роботі, яка розгорнулася на багатьох локаціях і тривала до самого вечора і без сумніву, багато хто з мешканців цього центрального мікрорайону міста позитивно оцінили сьогоднішню роботу на «суботнику» хлопців та дівчат з «Команди Андрія Страховського» і про що сам депутат ІМР — Андрій Андрійович повідомив про цю подію на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні ми круто провели час на суботнику в місті Ірпені в районі «ГДК». (*Міського будинку культури — МБК). Взяли участь у ньому близько 50 активних осіб. Як я радий був побачити своїх старих знайомих, сусідів, друзів. Спасибі, що ви зі мною разом

  • посадили дерева і кущі біля будинків, що на Привокзальній площі 3, Антонова 4б, 8а, Северинівській 11 і 9.
  • поміняли поштові скриньки в двох під’їздах на Северинівській 11 і в двох підьїздах на Антонова, 4а.
  • допомогли зробити доріжку біля дитячого майданчика
  • встановили відсутні поручні в під ‘їздах.
    зробили поручень у вхідній групі 2-го під ‘їзду і каркас на майбутню лавочку, встановили сушку для білизни на Антонова 4б.

Втомилися, але задоволені ! Дякуємо всім нашим жителям за те, що підказували і допомагали».

Андрей