Виставка “Мистецьке життя Києва в запрошеннях”

Вчора,  в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася  виставка  “Мистецьке життя Києва в запрошеннях”.

Зі вступним словом, на відкритті, зазвичай, першим виступив директор Ірпінського історико-краєзнавчого музею — Анатолій Зборовський, який  презентував цю виставку.

Дуже цікавою та пізнавальною  була розповідь  Олени Плаксіної, яка не тільки зупинилася на окремих історичних моментах  та деталях  виставки,  але навіть розширила рамки тематики і розповіла про цікаві факти з життя талановитого художника Федіра Кричевського, який жив і творив  у нашому місті,  яке стало останнім місцем його життя.     У цьому  році,  до речі, виповнюється 60 років з дня смерті великого художника  ( 30.07.1947) і саме виступ Олени Плаксіної заклав підвалини початку «Року Федіра Кричевського», який буде відзначено циклом тематичних виставок, зустрічей та програм у нашому Ірпінському історико-краєзнавчому музеї.

Як завжди дуже скромна, але надзвичайно талановита та обдарована від Бога — Тетяна Федорова, яка своєю унікалною, історчною колекцією дала імпульс щодо організації цієї виставки,  також виступила перед широким загалом і розповіла про свої рідкісні колекційні зібрання і у вигляді запрошень. Зрозуміло, що обійти тему своїх унікальних ляльок,  у контексті історичних подій кінця 80-х років та початку 90-х, пані Тетяна звісно  не змогла і розповіла нові, дуже цікаві факти.

Приємно було побачити на виставці учора, зовсім нових відвідувачів нашого музею. До нас завітала, зовсім молода поетеса,  пані Ірина, яка зовсім нещодавно приїхала до нашого краю зі сходу країни і тепер відкриває для себе культурно-мистецьке життя  Приірпіння. З великою радістю,  пані Ірина зачитала свої зворушливі вірші, які вразили присутніх своєю  витонченістю на цьому вечорі, який пройшов творчо та по-домашньому затишно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей