Визначилися учасники ювілейного XXV Меморіалу Макарова з футболу, який пройде в Ірпені

Сьогодні в Києві в офісі Київської обласної асоціації футболу відбулася нарада представників команд, які будуть виступати в ювілейному зимовому турнірі.

Вже в суботу, 25 січня, на старт ювілейного XXV сезону Меморіалу Макарова вийдуть п’ятнадцять колективів різного статусу та рангу. Так, учасників розподілено на три рівнозначні групи.

Група «А» базуватиметься в Конча-Заспі. До її складу увійшли наступні футбольні колективи: «Колос-U21» (Ковалівка), «Діназ» (Вишгород), «Олімпія» (Савинці), «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) і збірна вільних агентів з Африки.

Група «В» квартируватиме в Ірпені та Вишневому. Там змагатимуться «Колос-U19» (Ковалівка), «Кудрівка» (Ірпінь), «Рубікон-Вишневе» (Київ), «Любомир» (Ставище) та «Софія» (Софіївська Борщагівка).

Матчі команд, які увійшли до групи «С», проходитимуть у Лютежі, Вишневому та Конча-Заспі. Групу сформували команди «Атлет» (Київ), «Олімпік» (Кропивницький), «Джуніорс» (Шпитьки), ФК імені Яшина (Київ) і Африка — ДС Юнайтед.

Календарні змагання завершаться 31 січня в п’ятницю. 1 лютого відбудуться чвертьфінальні поєдинки, 3 — півфінальні, а 5 лютого визначиться тріумфатор ювілейного Меморіалу Макарова зразка 2020 року.

Запрошуємо усіх вболівальників футболу на наш місцевий Центральний стадіону «Чемпіон», аби підтримати нашу команду «Кудрівка» (Ірпінь), яка стала бронзовим призером чемпіонату Київщини з футболу у сезоні 2019 року.

Вболіваємо за наших футболістів — разом !

Андрей