Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура) в Ірпені

 

 

Сьогодні в  Ірпінській загальноосвітній школі  № 17  відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької війсьово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура), участь у якому взяли юнаки та дівчата шкіл Приірпіння.

Перед початком цього військово-патріотичного заходу було  проведено мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки  на честь загиблого нашого героя у зоні АТО,  — Володимира Ринкуна, який жив    в  Ірпені і навчався  саме у школі  № 17.

Участь у цьому заході взяли  представники влади Ірпеня, на чолі із заступником очільника міського голови, — Дмитром Христюком, представники громадських організацій міста, воїни АТО, друзі та побратими Володимира Ринкуна, а також його мати — Ольга Олександрівна.

Володимир Ринкун, снайпер 2-го батальону спеціального призначення Національної гвардії  України «Донбас»  загинув 29 серпня 2014 року,  виходячи «зеленим коридором» з Іловайського котла по дорозі з Многопілля до Червоносільського, Донецької області.

Указом Президента України № 365  2015  від 28 червня 2015 року нагороджений орденом «За Мужність» (посмертно).

По закінченю мітингу-реквієму, почалися і самі військово-патріотичні ігрища, де юнаки та дівчата мали продемонструвати свій вишкіл та вправність у таких дисциплінах, як стрільба із пневматичної зброї, розбірка і збірка автомата Калашнікова, спорядження магазину, а також подолати смугу перешкод, крокувати  з маршевою піснею і вдало пройти такі конкурси, як: «Топографія», «Рятівник», «Відун» та «Впоряд» ( Емблема, девіз, прапор, позивний, однострій ).

Слід сказати, що кожна команда і конкретно кожен учасник змагань намагався показати свою майстерність та здібності і зрозуміло, що і прискіпливому жюрі не легко було визначити команду-переможицю цих військово-патріотичних ігор.

Натомість, після багатогодинних перегонів переможцем цих змагань було визнано  команду «Молода Січ», яка була представлена учнями Ірпінської загальноосвітньої школи № 2 і які тепер мають найближчим часом представляти наш регіон на обласних змаганнях   дитячо-юнацької війсьово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).

Тож, користуючись нагодою, хотілося б подякувати  —  Управлінню освіти і науки  Ірпінської міської ради та Ірпінській регіональній Спілці ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за чудову організаційну роботу в проведенні цього  військово-патріотичного  заходу та побажати  подальших вдалих виступів нашим юнакам та дівчатам у цих змаганнях.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.