XXII Меморіал Миколи Кирсанова.«Кудрівка» (Ірпінь) — «Юніор» (Макарів) — 3:0

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені грою «Кудрівка» (Ірпінь) — «Юніор» (Макарів). стартував футбольний XXII Меморіал Миколи Кирсанова.

Гра розпочалася доволі такі активно і вже за перші 20 хвилин гри наші футболісти створили чимало гострих моментів, де особливо націленим на ворота був найкращий бомбардир чемпіонату Київщини — 2019 — Артем Грищенко, який мав реальні шанси відзначитись на початку гри цій грі і не один раз, але сьогодні на голи більше поталанило його партнерам. Так, на 38 хвилині гри, після передачі з лівого флангу, Вадим Бурляй дальнім пострілом з центру, пробиває воротаря гостей і рахунок гри стає 1:0.

З самого початку другого тайму футболісти з Макарова влаштували буквально штурм на ворота ірпінської команди і в одній із атак, лише диво спасло нашу команду від голу, коли три удари поспіль, нанесені протягом 5 секунд, відбивали з лінії воріт і польові гравці і воротар, які наче під кулі кидалися під м’яч. І слід віддати належне нашим хлопцям, що вистояли у цей переломний момент матчу і показали свій справжній командний дух і характер, притаманний нашій команді.

У подальшому, граючи чітко у захисті і захопивши ініціативу на полі, наші футболісти мали чимало моментів, аби збільшити рахунок у грі і вони досягли своєї мети завдячуючи капітану нашої команди — Євгену Валько, який у цьому матчі продемонсрував свою індивідуальну футболну майсткрність і двічі відзначився на 58 та 66 хвилинах гри, після сольних проходів і чітких ударів у ствір воріт суперника.

У підсумку, така важлива перемога з рахунком 3:0, здобута у не легкій боротьбі з командою «Юніор» (Макарів), яка цього дня, теж показала пристойну гру.

Результати зіграних матчів першого туру:

МЕМОРІАЛ МИКОЛИ КИРСАНОВА-2020. ПЕРШИЙ ТУР. 9 березня, понеділок

ДЕСНА (Погреби) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0 : 1

(Даценко, 56). Арбітр Дмитро Кузовлєв. Костенко, Коновалов, Фурсенко, Петрусенко, Бруєнко (Аландарєв, 79), Слюсар (Кукса, 61), Якимлюк (Місько, 87), Кострома, Мехед (Яременко, 56), Данилов (Антонов, 76), Є.Воробей — Рум’янцев (Максименко, 46), Ремезовський (Баб’юк, 72), Деркач (Даценко, 46), Леонідов (Науменко, 46), Осадчий (Тубольцев, 58), Рожок, Костяний (Алієв, 46), Лящук, Купрій (Никончук, 63), Рубльов (Ситник, 46), Димнич (Єсаулов, 63).

СНД (Нижча Дубечня) — ДЕНГОФФ (Денихівка) — 0:6

(Чекед, 6, А.Ключик, 23, Дроздов, 27, Бамба, 51, 59, Гаврилюк, 76). Арбітр Олександр Сахно.

ПОЛІССЯ (Ставки) — МЕРКУРІЙ (Київ) — 5:5 (Головатенко, 7, 90, М.Крайовий, 45, Панфілов, 63, Набільський, 90+3 — Нехта, 39, Хруль, 57, Балацький, 66, 77, Ільченко, 74). Арбітр Владислав Кононов. УНІВЕРСИТЕТ ІМ.ГРІНЧЕНКА (Київ) — КОЛОС (Пустоварівка) — 0:1

(Бичков, 36). Арбітр Владислав Грицай. КУДРІВКА (Ірпінь) — ЮНІОР (Макарів) — 3:0 (Бурляй, 38, Валько, 58, 66). Арбітр Володимир Устименко. Татаренко (Лутченко, 72), Іоша (Лаштур, 46), Щедраков (Здоренко, 66), Малюк (Зенченко, 53), Бондар (Шешеня, 69), Бурляй (Рудя, 76), Здановський (Дубовець, 40), Валько (Полончак, 68), Кушнір (Кузьменко, 62), Шарило (Романенко, 46), Грищенко — Захарченко, Кравченко (Сопленко, 86), Микитенко, Богдюк, Приступа, Баранович, Рева (Шинкарук, 46; Підорін, 68), Синяченко (Малиновський, 83), Шалон, Морочило (Харіханов, 59; Литвин, 79), Шома (Уманців, 86).

ДРУЖБА (Мирівка) — БАЗИС (Кочубіївка) — 1:1

(Куцан, 26 — Кравченко, 90+1). Вилучення: Тепляков (Базис, 77 — друге попередження). Арбітр Денис Божко.

Наступний матч ірпінської команди у рамках XXII Меморіалу Миколи Кирсанова відбудеться на виїзді, де 14 березня, у суботу, наші хлопці будуть грати проти команди «Денгофф» (Денихівка), а вже наступного дня — 15 березня, прийматимуть на своєму полі футболістів «Колоса» з (Пустоварівки).

Джуніорс — Дружба, Базис — Полісся, Меркурій — Десна, Юніор — Університет ім.Грінченка, Денгофф — Кудрівка, Колос — СНД.

Вболіваємо за нашу ірпінську команду — разом !

Андрей