З 1 лютого мобільщики підвищують абонплату для «докризових» пакетів

 

1i

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про перегляд тарифів вже повідомили «Київстар» і Vodafone.

Говорити по мобільному стане дорожче. Мобільні оператори зараз активно переглядають тарифи, а деякі вже виставили абонентам нові ціни.

Приміром, з 1 лютого, змінюються умови деяких пакетів МТС, які запускалися в «докризовий» час. Наприклад, базова абонентська плата в тарифах лінійки «Смартфон 3G» («Перший», «Єдиний») піднімається з 15 до 20 грн., а в тарифі «Смартфон 3G Плюс» — з 20 до 25 грн. в місяць.

Вартість підключення послуги «Рік без абонплат» зростає з 128 грн. до 200 грн / міс. За дзвінки на номери інших операторів доведеться платити 50 коп замість нинішніх 35 коп. / хв.

 

 

«Зміни пов’язані з тим, що збільшилася собівартість послуг. Девальвація гривні (а обладнання ми купуємо за валюту), підвищення зборів за використання радіочастот, плати за електроенергію та ін. — Все це веде до збільшення наших витрат», — пояснила  начальник відділу по зв’язках з громадськістю Vodafone Вікторія Рубан. При цьому вона звернула увагу, що тарифи безпосередньо Vodafone не міняються.

У прес-службі компанії «Київстар» повідомили, що завершують процес перегляду цін в старих тарифних планах, який почався ще в 2014 г на хвилі зростання інфляції. Зміни торкнулися 15 архівних комерційних пропозицій, умови яких компанія не міняла з моменту їх виведення на ринок. За умовами цих тарифних планів абоненти за фіксовану щомісячну абонплату отримують різні обсяги нетарифікованих хвилин, мегабайти інтернету, sms, а в ряді тарифів-хвилин міжнародного зв’язку та інші послуги.

«З 1 лютого в цих тарифах незначно збільшена абонплата (на 0,17 грн — 3 грн на день залежно від обсягу безкоштовних послуг). Ці зміни дозволять зберегти обсяги нетарифікованих послуг, які отримують клієнти, і високу якість сервісу. За бажанням, абоненти можуть змінити свій архівний тарифний план на будь-який з нової контрактної лінійки «, — прокоментувала нам ситуацію провідний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю» Київстар «Ірина Леличенко.

Підвищення тарифів у компанії назвали вимушеним заходом, пов’язаної зі знеціненням національної валюти. «Суттєво зросли витрати на ведення будь-якого бізнесу. Телеком-оператори не є винятком: в першу чергу, збільшилися витрати на експлуатацію та будівництво мережі, модернізацію обладнання. Також зросли фіскальні платежі: наприклад, плата за радіо частоти, вартість електроенергії, та ін. Ці і ряд інших чинників змусили нас переглянути тарифні пропозиції «, — зазначила Леличенко.

У lifesell на запит про можливе підвищення абонплати відповідати відмовилися, зазначивши, що «плани компанії щодо змін у тарифній політиці є конфіденційною інформацією зважаючи на високу конкуренцію на ринку».

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.