Збірна команда Київської області — ДЮСШ Ірпінь переможець першого туру чемпіонату України з регбі — 7 !

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені пройшов 1 тур чемпіонату України серед команд Вищої ліги з регбі — 7, де наша збірна команда Київської області — ДЮСШ Ірпінь перемогла у фінальному поєдинку команду «ДЮСШ — 4» з міста Рівне з рахунком 17:0 (5:0) і стала переможцем змагань посівши 1 місце.

У матчі за третє місце команда «Поділля» (Хмельницький) перемогла регбістів «Станіславів» з міста Івано-Франківськ з рахунком 24:4, а команда «Роланд» з міста Івано-Франківська перемогла команду «Соколи» з Києва і посіла відповідно 5 місце.

Регбісти столичної команди «Патруль» посіли 7 місце, маючи технічну перемогу над командою «Brave» (Київ) — 30:0.

Користуючись нагодою, хотілося б привітати команду Сергія Брюзгіна — збірну Київської області — ДЮСШ Ірпінь з перемогою у 1 турі Вищої ліги чемпіонату Укрїни з регбі — 7 і побажати так тримати і обертів не збавляти у другому турі, який має відбутися вже восени у місті Івано-Франківськ.

Вболіваємо за нашу регбійну команду — разом !

Фінальна гра чемпіонату України з регбі 7 між командами Київської області — ДЮСШ Ірпінь та командою «ДЮСШ — 4» з міста Рівне — 1 тайм
Фінальна гра чемпіонату України з регбі 7 між командами Київської області — ДЮСШ Ірпінь та командою «ДЮСШ — 4» з міста Рівне — 2 тайм

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.