Зустріч в Ірпені з кандидатом в Президенти України від націоналістичних сил Русланом Кошулинським

Сьогодні в залі ВО «Укрдержліспроект» в Ірпені відбулася зустріч з кандидатом на посаду в Президенти України від націоналістичних сил  — Русланом Кошулинським.

У мешканців Ірпеня, які прийшли цього вихідного дня на цю зустріч,  була унікальна можливість наживо поспілкуватися з головою Секретаріату ВО «Свобода» — Русланом Кошулинським, який є перший з  кандидатів у Президенти України, що завітав до нашого рідного міста !

Руслан Кошулинський  свою зустріч з громадою нашого міста та Приірпіння розпочав з  розповіді про свою біографію, а також сім’ю, що разом зі своєю дружиною Мариною з якою познайомився ще в молоді роки, де навчалися разом на кухарів, зараз виховують двох доньок і сина.

В молоді роки Руслан Кошулинський займався  легкою атлетикою, де бігав на короткі дистанції та стрибав. Потім була служба в армії, де був артилеристом.

Виступаючи перед нашою  громадою Руслан Кошулинський акцентував увагу на необхідності модернізації Української армії. Він зауважив, що стріляв по окупантах «ДНР» у 2014 році тією ж гарматою 152 калібру, що й вивчав ще в радянській армії 1987 року. Тобто, взагалі перенавчатися нічому не довелося. «Можу стріляти з будь-якої гармати», – зазначив Руслан Кошулинський.

Одними з головних інвестицій в Україну пан Кошулинський вважає гроші наших заробітчан, де близько 13 мільярдів до бюджету офіційно перераховують ті, хто змушені працювати за кордоном. Руслан Кошулинський, який свого часу також їздив з України на заробітки, пропонує звільнити такі перерахування від податків хоча б на 5 років. Завдяки цьому українці привезуть свої та знайдуть додаткові кошти, які вкладатимуть вдома у розвиток свого малого та середнього бізнесу.

Серед інших стратегічних напрямків є  наповнення державного бюджету – виведення грошей з офшор. Наші олігархи мають сплачувати податки не з формальних зарплат, а з їх  реальних прибутків.

Відповідаючи на запитання про війну та окуповані території, Руслан Кошулинський зауважив, що Україні потрібен «лише справедливий мир». Нині загарбані території Донбасу та Криму – це українські землі.

За словами кандидата в президенти, настане час, коли Україна звільнить свої нині окуповані території, та вимушені переселенці повернуться нарешті до своїх домівок, які через окупантів змушені були залишити Вони краще за всіх знають там ситуацію і людей, які залишилися – хто кого і як прикривав чи здавав.

Це їм в інтернеті ватники пишуть погрози: «Ты же еще сюда вернешся!». Так-от – вони справді повернуться, й краще за всіх наведуть лад вже на визволених від окупантів землях.

Таке можливе лише внаслідок зникнення зі світової мапи країни під назвою Росія. Нехай на її місці виникне 10, 15 чи 20 різних держав – нинішніх суб’єктів РФ, вважає Руслан Кошулинський. Головне, аби була цілісна незалежна Україна.

Відповідаючи на запитання про союзників та вступ до НАТО, пан Кошулинський подав за зразок збройні сили Швейцарії і Ізраїлю, де остання постійно воює.  Так у Швейцарії давно не було військових дій, але   громадяни цієї країни проходять військову підготовку і  готові в будь-який момент  до мобілізації.  Руслан Кошулинський вважає, що Україна має ввійти до НАТО та переоснастити озброєння відповідно до його стандартів, а також нам потрібно шукати союзників не в Норманському, а Будапештському форматі, особливо враховуючи на нинішнє оточення України.

Кандидат в президенти від націоналістичних сил навів просте порівняння. Військовий бюджет України становить 3 мільярди доларів, в Росії – 76 млрд, а в США  – 710 млрд. Навіть каральні органи (поліція, прокуратура, СБУ) в Україні профінансовані на півтора мільярда більше, аніж Збройні Сили. М’яко кажучи, дивно для країни, яка фактично веде не рівну війну.

«Зауважу, що Захід різко вдарив санкціями по Росії лише за спробу отруєння Скрипалів. В Україні п’ятий рік іде війна, 12 тисяч загиблих, а від Заходу лише співчуття. Більше довіряють, наприклад, Польщі, бо кажуть, що вона передбачувана. Україні не довіряють через непередбачуваність, олігархів при владі та відсутність справжньої люстрації. У тім числі й поміж нинішнього ще совкового генералітету. «Захід міг би нам дати найновіше озброєння, але не робить цього боячись, що його на другий день продадуть окупантам», – вважає Руслан Кошулинський. Без єдності перемога неможлива.

Відповідаючи на питання стосовно того, які будуть його перші кроки на посаді Президента України Руслан Кошулинський сказав, що з 2013 року у Верховній Раді зареєстровано низку антимонопольних і антиолігархічних законопроектів, які ще й досі не винесені на розгляд і повідомив, що у разі обрання Президентом України, він збире голів нинішніх парламентських фракцій і запропонує їм проголосувати за ці закони. Відтак швидко проясниться «хто є хто» у світлі наступних парламентських виборів.

Відповідаючи на  запитання чи не боїться протистояння з олігархами Руслан Кошулинський відповів: «Мені вже немає чого боятися. Чимало пережив у житті. Багато чого зробив. Сина виростив, будинок збудував, дерево посадив»… «І окупанта вбив!», – під оплески долинув вигук із зали в продовження вислову кандидата в президенти від націоналістичних сил.

Опубліковано Василем Вознюком Субота, 12 січня 2019 р.

 

 

Трохи відео з сьогоднішньої зустрічі з кандидатом в президенти України від націоналістичних сил Русланом Кошулинським!

Опубліковано Lavrentiy Kukhaleishvili Субота, 12 січня 2019 р.

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.