Звернення кандидата по 95-му округу Олега Бондаря до виборців Приірпіння !

Шановні виборці Приірпіння !

Наш край для мене став другою батьківщиною, тут я виріс, тут живе моя мама і діти, а в 2007-2010 роках я керував Ірпенем.

За три неповних роки мені вдалося вирішити частину проблем, розв’язання котрих ви давно очікували. Назву найголовніші. В соціально побутовому спектрі й медичній галузі мені вдалося: відкрити нову дорогу й поліклініку, перенести в сучасні приміщення дитячу лікарню і поліклініку, відремонтувати хірургічний корпус міської лікарні, зміцнити матеріальну базу пологового будинку.

За час мого правління ми надали охоронну грамоту 37 парковим зонам, багато з яких сьогодні опинилися під забудовою, я ж зі своє командою ввів обмеження новобудов, обмеживши до п’яти поверхів, щоб запобігти тиску на соціально-побутову інфраструктуру.

За час мого правління були оздоровчі путівки в санаторії для дітей і безкоштовне харчування. Також працював басейн для школярів з безкоштовним його відвідуванням.

Сьогодні усе це втрачено. Тому йду на вибори, щоб повернути й далі розвивати наші соціальні пріоритети, щоб зупинити хаотичну забудову Приірпіння з депресивними житловими кварталами де немає дитсадочків і шкіл, закладів для розвитку дітей, щоб врятувати наш край від екологічної катастрофи.

Реформувати нашу охорону здоров’я з впровадженням державної страхової медицини, нашу правоохоронну систему. Бо в першу чергу недоторканими мають бути громадяни, а не депутати парламенту.

Якщо Ви погоджуєтеся, то ми разом змінимо наше життя на краще, починаючи з 21 липня.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.